Партнерам

Продукти на основі козячого молока мають відмінну якість, до їх складу не входять генетично модифіковані інгредієнти (GMO), що підтверджено Сертифікатами виробника та Сертифікатами відповідності.

Молочні суміші НЕННІ виробляються на основі натурального незбираного козячого молока та містять всі найважливіші компоненти, необхідні для повноцінного росту і розвитку дітей, дбайливо збережені в процесі виробництва. 

Висока якість продукції БІБІКОЛЬ не раз підтверджувалась численними преміями та грамотами. 

Компанія приділяє значну увагу медичному просуванню продуктів дитячого харчування НЕННІ, приймаючи участь у медичних виставках, конгресах, симпозіумах.

Проводить клінічні дослідження в провідних медичних центрах і науково-дослідних інститутах. Забезпечує інформаційну підтримку не тільки у виданнях, призначених для фахівців охорони здоров'я, а й у пресі для споживчої аудиторії.

Кваліфіковані медичні представники надають консультації педіатрам, неонатологам, дитячим алергологам і імунологам, гастроентерологам, акушерам-гінекологам. 

Унікальні продукти преміального сегменту, що мають високі рекомендації від споживачів, представлені в найбільших торгових мережах спеціалізованого і неспеціалізованого роздрібу.

Динамічний розвиток компанії підтверджує та частка ринку, яку займають продукти харчування НЕННІ - понад 5%. Щорічний приріст становить 15% за рахунок збільшення прихильників натурального і якісного харчування. Наші потенційні покупці - люди з достатком, які готові купувати натуральні якісні продукти для харчування своїх дітей, піклуються про здоров'я своїх малюків, серед яких є і ті, що страждають на алергію.

Наша компанія висловлює впевненість в процвітанні Вашого бізнесу разом з нами і завжди бажає всім:

НЕХАЙ ВАШ МАЛЮК ВИРОСТЕ ЗДОРОВИМ!