Про компанію

Про компанію
Компанія «Бибиколь» представляє унікальну лінію продуктів харчування для немовлят та дітей раннього віку. Продукція пройшла широкі клінічні випробування у ведучих медичних центрах і науково-дослідних інститутах, відмінно зарекомендувала себе і користується попитом у споживачів.

БИБИКОЛЬ - УНІКАЛЬНЕ ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ!

Слова «унікальний» і «єдиний» часто звучать, коли говорять про компанію БИБИКОЛЬ. І це зовсім не фігура мовлення. Наша компанія утворилась в 2000 роціяк дистриб’ютор єдиної в той час і унікальної досі дитячої суміші на козячому молоці НЕННІ. 

Суміші на козячому молоці і зараз здаються трохи екзотикою, а в 2000 році це було немислимим новаторством і для мам і, особливо для педіатрів, в силу своєї професії зобов'язаних з обережністю ставитися до всіх нововведень. Хоча нове, як відомо, це давно забуте старе. І козяче молоко завжди цінувалося за свої особливі корисні поживні властивості.  

Але попри те, що в нашій країні козяче молокозавжди було традиційним продуктом, суміш на основі козячого молока для вигодовування немовлят ми знайшли на протилежному кінці світу - в Новій Зеландії.  І знайшли ми її в тому вже далекому 1999 році, тому, що самі були молодими мамами і хотіли для своїх дітей найкраще з найкращого.І суміш НЕННІ повністю виправдала наші очікування. Діти їли та спали, спали та їли, при цьому росли міцними й активними, а думки про діатез, кольки та інші бяки, що часто супроводжують штучне вигодовування, нам і в голову не приходили. Точніше, думки приходили, але виключно стосовно організації доказових клінічних досліджень, необхідних, щоб нашу улюблену НЕННІ могли їсти всі діти.

Багато списів було зламано і багато зусиль було докладено, щоб аргументовано довести і користь, і переваги козячого молока та унікальних дитячих продуктів на його основі від компанії БІБІКОЛЬ. Зараз суміші НЕННІ є практично найбільш вивченими сумішами в світі.

17 років пролетіли швидко. Ми працювали, шукали, придумували, досліджували і раділи тому, що виходило. А вийшло на сьогоднішній день не мало.

Лінійка НЕННІ містить 4 суміші:

- НЕННІ класика - наша традиційна формула для дітей від народження при відсутності маминого молока. Вона містить все необхідне для природного зростання і розвитку вашої дитини, оскільки вироблена з натурального козячого молока без додавання молочної сироватки та пальмової олії.

- НЕННІ 1, 2 з пребіотиками - ці суміші, додатково збагачені комплексом рослинних волокон (пребіотиків), які нормалізують роботу кишечника малюка при схильності до запорів.

- НЕННІ 3 - для дітей другого року, яким ще зарано пити незбиране козяче молоко.

Малюки люблять суміші Ненні за їх приємний смак, а відповідальні мами - за те, що вони максимально зберігають корисні властивості натурального козячого молока і при цьому повністю адаптовані для маленьких дітей. А ми, в свою чергу, дуже любимо наших мам, і тому вирішили зробити спеціальний продукт для них. Новозеландське козяче молоко Амалтея - ось вже точно: і смачно, і корисно. Малюкові потрібна мама здорова, красива і... «смачна». Амалтея підтримає маму, яка вигодовує дитину: легкозасвоюваний молочний білок і жир поліпшать склад грудного молока, а кальцій також легко засвоїться і допоможе зберегти міцними зуби.

Малюк підростає, п'є НЕННІ і відчуває себе чудово. А що ж далі? А далі настав час каш і пюре. І було б несправедливо знизити планку, тому і з'явилися унікальні Бібікаші на тому ж новозеландському козячому молоці, що і суміші НЕННІ, а також органічні фруктові та овочеві пюре з козячим сиром. Ці продукти виробляються в альпійському регіоні Німеччини.

"Ми шукаємо і знаходимо по всьому світу все найкраще, щоб наші діти росли здоровими!" - це девіз нашої компанії.  Це і наше теперішнє, і наша програма розвитку. 

Все більш очевидною стає роль харчування в підтримці здоров'я. І все більш очевидні проблеми з якістю і безпекою того, що ми їмо. Це важливо для дорослих, але для дітей, особливо першого року - це критично.

Всі наші продукти стоять на трьох китах:

·      У складі лише натуральні інгредієнти безумовної якості

·      Максимально дбайлива переробка, яка зберігає натуральну користь нативних продуктів. 

·      Принцип "нічого зайвого". Цукор, сіль, крохмаль, ванілін, молочну сироватку і пальмове масло продають в інших місцях. Поширені стандартні добавки, але - не до нас!

Продукти БІБІКОЛЬ послідовно були створені для наших власних дітей. Першим дітям, які виросли на суміші НЕННІ, в цьому 2018 році виповнюється 19 років, як і самій компанії Бібіколь. Все, що ми пропонуємо українським мамам - на сто відсотків перевірено "на собі".Сьогодні в компанії Бібіколь працює в сумі понад сто осіб.Принципи роботи і співпраці прості та для всіх однакові: сумлінність, компетентність, відповідальність.

Ми впевнені, що разом робимо дуже чесну і вдячну роботу - допомагаємо рости здоровому поколінню!