Информация

Контакти

Контакти

Iмпортер в Украϊнi: Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю “БIБIКОЛЬ УКРАΪНА” 04053, м. КИΪВ, провулок Бехтеревський, б. 4, літера “В” тел.: +38 044 338 64 51


Партнерам

Партнерам

Продукти на основі козячого молока мають відмінну якість, до їх складу не входять генетично модифіковані інгредієнти (GMO), що підтверджено Сертифікатами виробника та Сертифікатами відповідності.

Журналістам

Журналістам

За последние два десятилетия в нашей стране выросло поколение особо ответственных родителей. Они знают, что основы здоровья закладываются в первый год жизни, поэтому не просто выбирают для своего малыша лучшее, они выбирают только самое качественное, самое экологичное и самое проверенное.

Про компанію

Про компанію

Компанія «Бибиколь» представляє унікальну лінію продуктів харчування для немовлят та дітей раннього віку. Продукція пройшла широкі клінічні випробування у ведучих медичних центрах і науково-дослідних інститутах, відмінно зарекомендувала себе і користується попитом у споживачів.

Дослідження

Дослідження

Современные исследования выявили принципиальные преимущества молока новозеландской породы коз. Практическое отсутствие α-s1-казеина и преобладание β-казеина приближает его к женскому молоку.

Інгредієнти

Інгредієнти

Сертифікат «Органік» - це відсутність будь-яких пестицидів, підсилювачів зростання, хімічних добрив, чиста грунт і вода без залишкових забруднень.

Технології

Технології

Завод Dairy Goat Co-operative в Новій Зеландії - перший в світі завод, побудований спеціально для сушки козячого молока і виробництва продуктів на його основі.